12 Eylül 2018 Çarşamba

Taşınıyor musunuz yada buyuk esyalarinizimi gondereceksiniz?


İngiltereden Türkiyeye yada Türkiyeden İngiltereye taşınabilirsiniz. Bu aşamada door to door deikleri yani kapıdan kapıya taşıma hizmeti almak çok önemlidir. Tüm eşyalarınız özenle toplanıp paketlenerek aracımıza alınır. Gümrük ve tüm gerekli prosedürler tarafımızdan yapılarak size sadece istediğiniz adreste teslim alması kalır.

Bunun dışından eğer taşıyamayacağını kadar çok bavulunuz varsa, bir bisiklet göndermek istiyorsanız, mobilya göndermek istiyorsanız yada bizim sayamayacağımız büyük eşyalar göndermek isterseniz, parça eşya taşımacılığını da sizin için yapabiliriz.

www.ingilteredenal.com web sitesi aracılığı ile ingilterede sizin için bir çok işlemi tamamlayabiliriz. Büyük parça eşya taşımacılığı da bunlardan bir tanesi.

info@ingilteredenal.com mail adresimize istediğiniz işlemi detaylı olarak yazabilirsiniz. Örneğin ev taşıması için nereden nereye ve kaç odalı bir ev taşıyacağınızı bildirebilir aynı zamanda bizimle resim de paylaşabilirsiniz. Bu sayede size en düşük fiyatı verebilmek adına elimizde detay bulundurabiliriz.

Eğer parça eşya göndermek isterseniz bize ölçü ve ortalama ağırlık bilgileriyle birer fotoğraf gönderebilirsiniz.

Unutmayın başarı detayda gizlidir.

www.ingilteredenal.com1 yorum:

IngilteredenAL.Com Blog'a hoşgeldiniz! Blogumuz bizden size haberler, indirim ve promosyon haberlerine ulaşmanın en güzel yoludur. Bizi takibe devam edin!